Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

SAMnaSAM z rzeszowskimi zespołami

Rzeszowska Scena Muzyczna, to co najmniej kilkadziesiąt zespołów, które regularnie działają w przestrzeni muzycznej, jednak ich istnienie nadal bardzo często pozostaje w cieniu. Rock, metal, rock progresywny, rap, grunge, punk, nu jazz, to tylko niektóre gatunki, w których poruszają się zespoły z Rzeszowa.

Chcąc przybliżyć Wam sylwetki i poczynania rzeszowskich zespołów, ruszamy z nowym cyklem Sceny Muzycznej RESinet.pl

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Wierzymy z muzyczny potencjał naszego miasta, i wiemy, że gdzieś tam są zespoły, które zasługują na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Mamy naprawdę wiele ciekawych, oryginalnych i wartościowych zespołów, z dużym potencjałem twórczym, działających w przeróżnych gatunkach muzycznych, których wysiłek warto docenić i zaprezentować szerszej publiczności.

SAMnaSAM z rzeszowską muzyką

Jeszcze w tym miesiącu ruszamy z cyklem SAMnaSAM (SnS), w ramach którego przeczytacie wywiady z rzeszowskimi (i pewnie nie tylko) zespołami.

W najbliższych wydaniach SnS rozmowy z zespołami: PITZ oraz BROWN.

Zapraszamy do odwiedzania www.scena.resinet.pl oraz nasz profil na FB www.facebook.com/rzeszowskascenamuzyczna

Tagi: SAMnaSAM, SnS, RSM, scena muzyczna, Pitz, Brown
Dodano: 16-09-2013 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem