Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Zapowiedź albumu Hermetic Evolution w dwóch klipach

Rzeszowski zespół w zwiastunach albumu "H 2.0: Deus Ex Machina" eksponuje swoje dwa muzyczne wcielenia.

Hermetic Evolution poprzez dwa trailery płyty oraz jej okładkę chce podkreślić dualistyczny charakter własnej twórczości, będącej połączeniem nowoczesnych ciężkich brzmień ze współczesną muzyką elektroniczną. W pierwszym zwiastunie zespół zaprezentował swoje nu metalowo - djentowe wcielenie, natomiast w drugim wpływ inspiracji electro rockowych i synth popowych. Dwubiegunowość ta przejawia się również w warstwie lirycznej płyty, gdzie grupa sięga jednym razem do mrocznej tematyki dystopijnej i egzystencjalnej, zaś innym do futurologicznych rozważań filozoficznych, inspirując się w obu przypadkach twórczością takich postaci, jak H.G. Wells, Aldous Huxley czy Stanisław Lem.

Na nowym albumie zespołu pt. "H 2.0: Deus Ex Machina" znajdzie się 11 utworów. Praca nad płytą trwała blisko dwa lata i znajdą się na niej zarówno utwory już publikowane, jak i premierowy materiał. W jednym z utworów na płycie pt. "Wrota Edenu" wystąpił gościnnie Wojciech Pyć z zespołu From Afar. Płyta zostanie opublikowana końcem września.

Zobacz dwa trailery nowej płyty Hermetic Evolution.

 
 
 
 

Tagi: Hermetic Evolution, H 2.0: Deus Ex Machina, Otchłani Dno
Dodano: 10-09-2013 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
autor: kik data: 13/09/2013
a ta elektronika nowoczesna gdzie?
autor: krotos data: 10/09/2013
Dark side lepsze !
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem