Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

TensionZero zagra w Undergroundzie

Zespół TensionZero wystąpi w czwartek 9 kwietnia 2015 w Underground Pub.

Start: 20.00

Wstęp free

O zespole

Zaczęło się od zajawki ........ każdy tak pisze :) Początki Tension0 - zaczęło się od domowego lepienia pomysłów i udowadnianiu sobie że jesteśmy najlepsi na świecie :) Dobre. Powstało demo 2006 r Zespołu Tension0 i było fajnie, trochę zagranych koncertów beztroskie miło spędzone chwile.
Kolejne lata przyniosły zawirowania personalne i zespół popadł w letarg.
Niedokończony materiał czekał na lepszy czas. Od zespołu odeszła pierwsza wokalistka Barbara Lubas, a po dłuższym czasie jej miejsce zajęła Dominika Kobiałka. Zespół dokończył starsze kompozycje i wydał w 2013r. dwie ep-ki: "Angelawyer" oraz "Devilawyer", obecnie zaś trwają prace nad nowym, nieco innym już, na pewno dojrzalszym materiałem.

Muzykę którą zespół gra ciężko jednoznacznie sklasyfikować. Mieszają się w niej wszystkie odmiany rocka od prostych, energetycznych kawałków po instrumentalne suity. Za cel stawiają sobie po prostu brak ograniczeń. Teksty utworów pisane są w języku angielskim i mówią o przemyśleniach i rozterkach jednostki jako części społeczności oraz w oderwaniu odeń, słuchacz znajdzie także sporo treści motywujących do działania. Teksty umieszczane są wraz z tłumaczeniami na bieżąco na stronie: http://www.tekstowo.pl/piosenki_artysty,tension_zero.html

W nowym składzie zespół ma już za sobą debiuty koncertowe. Grupa została także laureatem przeglądu zespołów Cieszanów Rock Festiwal 2013.
Od niedawna zespół współpracuje już z nowym perkusistą Krystianem Bartusikiem. Na koncercie wystąpi także po wieloletniej przerwie dawny klawiszowiec zespołu Michał Urban.

Utwory z EP-ek a także singiel zapowiadający nowy album do odsłuchu na playliście YT:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLEwwSklivlpubTqp8wiiYz9_l0TfaDZ3B
Bieżące info o zespole:
https://www.facebook.com/TensionZeroband

Obecny skład Tension zero:

Dominika Kobiałka – vocals
Dariusz Łebek – guitar
Piotr Zajdel – bas
Michał Urban - piano/keyboard
Krystian Bartusik – drums
 
 

Tagi: TensionZero
Dodano: 08-04-2015 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem