Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Rockaway wraca na koncerty

Grali w Jarocinie i we Lwowie, na południu i północy, o trzynastej i późno w nocy, przejechali po Polsce tysiące kilometrów samochodami produkcji krajowej i zagranicznej, a nawet pociągami, żeby zagrać wiele mniejszych i większych koncertów, nawet gdy po pustej sali biegał pies. Czasem można było ich usłyszeć w radiu, czasem gdzieś ktoś o nich napisał. Oficjalnie wydali dwie płyty. Debiutancki album pt. „Rockaway" zyskał całkiem pozytywny odbiór i przyniósł kilka chwytliwych kompozycji, takich jak „Czy Marilyn Monroe zbawi świat?”. Kolejny, „Nie ma emtiwi” luźno nawiązywał do klasyki kina i był zupełnie niezależną i minimalistyczną produkcją. Potem ucichli na chwilę, ale nie próżnowali. Przygotowali nowy materiał, nagrywają kolejną płytę i wracają na koncerty.

Rockaway, heavy-roll-big-beatowcy z Rzeszowa, zagrają jesienią w kilku miastach w Polsce, w miejscach, w których już byli i które odwiedzą po raz pierwszy. Jesienna trasa „Wały i śruby” to rozgrzewka przed wydaniem nowej płyty i przypomnienie dla tych, którzy gdzieś kiedyś na nich trafili, mieli okazję posłuchać albo pogadać.

Nawiązują do najlepszych tradycji rocka z lat 70-tych i 80-tych i mają teksty po polsku, dzięki czemu ich muzyka jest bardzo komunikatywna i zawsze aktualna. Może przepadną w kręgach okołoharleyowych, a może nawiążą nowe, ciekawe znajomości. Robią to, co kochają, po swojemu i bez korzenia. Chętnych do wspólnej zabawy zapraszają na najbliższe koncerty:

27 października - W Oparach Absurdu, Warszawa
28 października - Blues Club, Gdynia (razem z gdyńskim zespołem Marla Cinger)
08 listopada - Red Zone, Rzeszów (razem z Adapters)
17 listopada - Pod Balladą, Stalowa Wola
23 listopada - Kotkarola, Kraków (z krakowskim zespołem Vent)
30 listopada - GTFP, Częstochowa (z kapelami Aldżazira, All In One i Leniwiec)
31 grudnia - Rzeszów


Rockaway w Internecie:

www.rockaway.pl

facebook.com/rockawaybrudna

myspace.com/rockawaybrudna

Kontakt:

rockaway@rockaway.pl

tel. 509 263 459


 
 
 

Tagi: Rockaway
Dodano: 17-10-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem