Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Quadrant elektrycznie

Tym razem grupa Quadrant zagra repertuar elektryczny w składzie:

Marek Murias - fortepian, syntezator
Paweł Palcowski - trąbka
Jacek Augustyn Pacześniak - perkusja
Witold Solarski - gitara basowa

Grupa Quadrant gra żywiołową muzykę utrzymaną w klimatach jazzu i fusion z elementami muzyki etnicznej. Potrafi rozgrzać do czerwoności publiczność po to, by ją potem zmrozić melancholijną nutą. Zespół powstał dwa lata temu i regularnie koncertuje. Kwartet to połączenie doświadczonej sekcji rytmicznej z młodym trębaczem i pianistą. Muzycy wypracowali już sobie własny styl - pulsujący rytm, mocno osadzony bas, klawisze i dynamiczną trąbkę. Obecnie kończą opracowywać własny, akustyczny materiał, który wkrótce zamierzają nagrać. Inspirują się takimi muzykami jak Krzysztof Komeda, John Coltrane i Miles Davis.

Zapraszamy improwizujących instrumentalistów i wokalistów - po koncercie jazzowe jam session!

BOA jazzy club & restaurant
piątek 28 września
godz. 20
Wstęp wolny

Tagi: boa, quadrant
Dodano: 25-09-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem