Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Nasz wywiad z From Afar w magazynie PIMM

Miło nam poinformować, iż nasz wywiad z zespołem From Afar w ramach SAM na SAM został opublikowany w pierwszym numerze nowego magazynu sceny niezależnej PIMM.

Polish Independent Music Magazine (PIMM lubPIM2) to nowy magazyn sceny niezależnej. Stworzony przez twórców składanki Polish Independent Music Compilation. Premiera pierwszej części składanki odbyła się 15 grudnia 2013. Od tego czasu trwają intensywne prace mające na celu promocję płyty oraz samej idei. Poniższy magazyn jest tego następstwem.

Poniżej link do magazynu on-line:

http://issuu.com/independent-music-magazine/docs/pimm_001-2014

Tagi: From Afar, Polish Independent Music Magazine
Dodano: 14-02-2014 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem