Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Koncert Mr.TnT w Lubaczowie

29 lipca Lubaczowie, zespół Mr.TnT zagra po Turbo o 22:30 z okazji Roztocze Rock & Blues Festival.

Zespół Mr. TNT powstał w lutym 2011. Po 6 miesiącach tworzenia materiału zespół zagrał swój debiutancki koncert na festiwalu rockowym w Cieszanowie (RockFestival Cieszanów), jeszcze jako BackFire. Nazwa uległa zmianie gdyż, jak stwierdziliśmy, wybuch i energia która z nas emanuje odzwierciedla ducha zespołu.

Skład pięcioosobowy, ale w twórczości biorą udział również osoby nie związane na stałe z zespołem. Grupa łączy różne style muzyczne z tradycyjnym brzmieniem Hard-Rock'a. W repertuarze zespołu można usłyszeć ostre gitarowe partie, połączone z Rapem, Blues'em, a nawet elementy cięższych brzmień.

Obecnie rozwijamy swoje skrzydła pod okiem i dzięki uprzejmości Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie.

Tagi: mr tnt, lubaczów
Dodano: 13-07-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
autor: Mr.TnT data: 25/07/2012
haha xD Będzie oficjalne zaproszenie i wpadamy ;)
autor: clonx data: 22/07/2012
a kiedy w wólce głogowskiej bo czekam???
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem