Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Koncert charytatywny dla Kamila

1 września w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód jest przeznaczony na pomoc Kamilowi. Zagrają: MOODY SELF, TYMCZASOWI, fanów cięższego brzmienia z pewnością zainteresuje występ kapel IRON HEAD i RED SIRIUS. W trakcie trwania koncertu odbędzie się również aukcja rysunków, plakatów i książek z autografami autorów.
 
Kamil ma 21 lat. Urodził się z upośledzeniem umysłowym i padaczką. Pomimo to, jego życie do niedawna było normalne: dom, szkoła, zajęcia z rówieśnikami. Był samodzielny, ataki choroby nie występowały często, mógł cieszyć się życiem.

Niestety, w październiku ubiegłego roku jego stan znacznie się pogorszył. Ataki epilepsji występują u niego nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Kamil obecnie nie jest w stanie samodzielnie wstać z łóżka, wymaga dwudziestoczterogodzinnej opieki. Specjalistyczne badania i rehabilitacja są bardzo kosztowne, a rodzice nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów. Każdy dzień zwłoki działa na jego niekorzyść, więc nie czekajcie - pomóżcie!

Zapraszamy. Wstęp będzie kosztować dokładnie tyle, ile każdy z Was zechce wrzucić do puszki.

Przyjdź. Posłuchaj. Pomóż. Startujemy o 17.00.
 
 

Tagi: koncert charytatywny, kamil, kolbuszowa
Dodano: 29-08-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
autor: Fagot data: 05/09/2012
Monstrum zagrało!
autor: szatany data: 04/09/2012
Monstrum udziela duchowego wsparcia :-)
autor: ComaFan data: 01/09/2012
A to logo Monstrum to przez przypadek jakoś ktoś wlepił? ;)
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem