Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Eskaubei i Funky Flow na rzeszowskim Rynku

Rzeszowski zespół Eskaubei & Funky Flow zagra 27 lipca (piątek) darmowy koncert na scenie w rzeszowskim Rynku .

Tego wieczoru ze sceny popłynie masa pozytywnych wibracji przywiezionych przez chłopaków z Białegostoku w którym tydzień wcześniej zagrają na Pozytywne Wibracje Festival obok Angie Stone, Omara czy Ewy Bem.

próbka tego, co zobaczycie na koncercie:27 lipca (piątek) - start: 21:00

wstęp wolny !

Zapraszamy !!


Eskaubei & Funky Flow – to projekt wykonawców reprezentujących dwa różne nurty muzyczne, a w połączeniu dający efekt, który można nazwać instrumentalnym hip-hopem z elementami funky i fusion.

Koncerty grupy to przede wszystkim potężna dawka energii, groove`u i scenicznych umiejętności. Oryginalne podejście do tematów utworów jak i nie schematyczne rozwiązania muzyczne tworzą mieszankę wybuchową.

Zespół ze wspólnym materiałem debiutował w październiku 2010 na scenie Live - jednego z najlepszych klubów koncertowych w Polsce. Supportował takich wykonawców jak: Afromental, Łąki Łan, Afro Kolektyw czy Pezet..

W 2012 roku zespół został zaproszony do zagrania na Pozytywne Wibracje Festival w Białymstoku, jednym z najbardziej prestiżowych i najpiękniejszych jeżeli chodzi o scenerię festiwali w Polsce. Eskaubei & Funky Flow wystąpią obok takich nazwisk jak: Angie Stone, Ewa Bem, Omar, Dimitri from Paris czy Ania Rusowicz.

Bartłomiej „Eskaubei” Skubisz - rap
Tomek „Afro” Drachus - kbds, b
Jakub Szturm - g
Seweryn „Sewer” Krzysztoń - dr
 
 

Tagi: Eskaubei & Funky Flow, rzeszowski rynek
Dodano: 20-07-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem