Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Electric Retards, Hectic Sun, Liquidlegs i LVS w Vinylu

Rzeszowskie zespoły Hectic Sun oraz Liquidlegs będą dzielić scenę z katowickim zespołem Electric Retards, podczas koncertu w klubie Vinyl, 18 stycznia 2014. r.

Afterowego mash-up-u sonicznego dokona LVS, co oznacza, że koniec koncertu to nie koniec dobrej dawki muzyki!

START 20:00 WJAZD: 10pln


Electric Retards (Katowice) post hc/nu metal

Zespół powstał w drugiej połowie roku 2010. Muzyka to połączenie wielu gatunków cięższego grania z elementami analogowej elektroniki. Emocjonalne koncerty, których charakterystyczną cechą jest ogromna ilość energii uderzająca ze sceny. Tego możecie się spodziewać po ER.

http://www.facebook.com/ElectricRetards
http://www.youtube.com/user/ElectricRetardsTV?feature=watch

Hecitc Sun (Rzeszów)

Zespół Hectic Sun powstał w 2010 roku w Rzeszowie z inicjatywy Konrada Sobańskiego (gitara) i Zbigniewa Czyża (perkusja).

Skład uzupełnił Artur Zedanja (bas). W takiej konfiguracji zespół zaczął pracę nad materiałem. Założenie było proste - brak założeń…oraz eksploracja wspólnych zainteresowań muzycznych w obrębie muzyki progresywnej i eksperymentu.

Ostateczny charakter zespołu wykrystalizował się kiedy do składu dołączył w 2012 Artur Morman (elektronika).

Styl Hectic Sun jest trudny do jednoznacznego zdefiniowania. Zespół oscyluje w okolicach post - metalowych przestrzeni, progresywnego ciężkiego uderzenia oraz muzycznego eksperymentu.

http://www.facebook.com/HecticSun
http://soundcloud.com/hecticsun
http://www.youtube.com/watch?v=am8yZDaZSlE

Liquidlegs (Rzeszów)


Elektroniczny projekt opierający swoje występy na improwizacji. Ich podstawą jest drone'owa przestrzeń, często załamana jednak abstrakcyjnymi glitchami, post-rockową gitarą, czy pulsem kojarzącym się z dub techno.

http://www.facebook.com/liquidlegs
http://soundcloud.com/liquidlegs
 
 

Tagi: Electric Retards, Hectic Sun, Liquidlegs, LVS, klub Vinyl
Dodano: 13-01-2014 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem