Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Chcesz zagrać na Goodfest? Zobacz co musisz zrobić

Trwa konkurs dla początkujących kapel. Zwycięzca rozgrzeje publiczność podczas nowego ogólnopolskiego festiwalu Dębica GOODFEST, na którym zagra L.U.C, Marika, Pablopavo, R.U.T.A., Pianohooligan, Envee i Igor Boxx.

Do wykonawców dołączy zwycięzca konkursu Muzzo.pl, który rozrusza publiczność przed występem artystów. Zgłoszenia konkursowe od zespołów i solistów będą przyjmowane do 26 sierpnia, a laureata wyłoni trzyosobowe jury w składzie: Piotr Szczepanik (Artevolution), Mateusz Nowak (Muzzo.pl) oraz Michał Boroń (Interia.pl). Najlepszy wykonawca zaprezentuje się dębickiej publiczności otwierając festiwal Dębica GOODFEST.

Szczegółu tutajTagi:
Dodano: 22-08-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem