Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Chamy z Bramy na Rzeszowskich Juwenaliach

Zespół Chamy z Bramy wystąpi dziś (8 maja) przed juwenaliową publicznością. Początek koncertu zaplanowano na opdz. 19:45.

Chamy z Bramy grają muzykę którą nie jest łatwo określić jednym gatunkiem. Najprościej ujmując jest to rzęsisty, ciężki riff, wspierany przez klawisz i sekcję dętą.

Zespół gra własne kompozycje i śpiewa własne teksty. Członkowie grupy to ludzie ogromnie głodni muzyki, co sprzyja niesamowicie twórczej atmosferze na próbach, a na koncertach bombą energetyczną, którą serwują słuchaczom. Na pewno warto jest ich zobaczyć i posłuchać.

Tagi: Chamy z Bramy, Juwenalia
Dodano: 08-05-2013 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem