Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Banisher rozpoczyna nagrania trzeciego albumu

Techniczni deathmetalowcy z Banisher wkraczają do studia, by nagrać swój trzeci album. Nagrania rozpoczną się w listopadzie 2014 roku w Invent-Sound Studio, w Bydgoszczy. Nowa płyta będzie zawierała 7 kompozycji. Ostatni album „Scarcity” został wydany w 2013 roku przez Unquiet Records.

W przeciągu ostatnich dwóch lat zespół intensywnie koncertował promując „Scarcity”. Banisher koncertował w wielu europejskich krajach, między innymi podczas swojej trasy w maju 2014 roku. Zespół brał udział w Rebellion Tour vol. III wraz z Hate, Vedonist, Pyorrhoea oraz Gnida. Banisher uczestniczył również w kilku dużych festiwalach takich, jak: Inferno Metal Festival w Norwegii, Cieszanów Rock Festival, oraz jako headliner na Metal Blast w Egipcie.

Komentarz od zespołu:

„Ostatnie dwa lata były bardzo przełomowe dla zespołu. Nagranie „Scarcity” było dla nas wejściem na nowy poziom jakości muzyki. Mieliśmy okazję zagrać wspaniałe koncerty, trasy oraz festiwale. Dla zespołu takiego, jak nasz bardzo trudno jest działać efektywnie bez pleców dużej wytwórni czy też konkretnej promocji/managementu. Mimo to wiele osób doceniło naszą pracę. Szczególnie po zobaczeniu naszego występu. Wkładamy wiele wysiłku i pracy w to, by nasze koncerty były na jak najlepszym poziomie i jak widać - to się zwraca.

Tagi: Banisher
Dodano: 14-10-2014 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem