Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

1984 w klubie Underground

Od ponad roku obiecujemy nowy materiał – mówi lider 1984 – Piotr Mizerny Liszcz. 13 listopada w rzeszowskim klubie Underground wystąpi formacja 1984 ze starym materiałem oraz kilkoma świeżynkami. Zaskoczeniem jest suport – Piotr Mizerny Liszcz z materiałem, który tworzył przez ostatni rok.

Na nową płytę 1984 czekamy od 2007, kiedy to ukazała się płyta „4891”. Współtworzył ją Piotr Liszcz i Robert Tuta (znany m.in. z formacji Bielas i Marynarze oraz Agresiva69). Płyta ciężka, industrialna, zupełnie inna niż poprzednie.

-Tym razem postanowiłem zrobić płytę na miarę „Kontrastów” i tego starego 1984. Tak sobie wymarzyłem – opowiada P. Liszcz. Jednak w czasie tworzenia tej płyty wydarzyło się wiele złego w moim życiu – między innymi umarła moja mama, która cierpiała wiele lat, ale ostatni rok był najcięższy. Długo mógłbym opowiadać o tym okresie, ale nie wiem czy jest sens. Finałem tego jest kilkanaście utworów. W kilku z nich mam zacnych gości. Jakich? Na razie nie zdradzę, bo chciałbym, żeby była to niespodzianka. Niektóre kawałki są już gotowe. Niektóre czekają na dogrywki Roberta Tuty – wtedy płyta będzie kompletna.

Mam nadzieję, że niedługo będziemy gotowi do trasy, nad którą pracuje Kaśka Szuba. A na pewno spotkamy się w Bolkowie na Castle Party 2015 – co będzie dla nas wielką frajdą – wrócić tam po kilku latach – podsumowuje Mizerny.

Na naszym profilu wrzuciliśmy kilka kawałków, które są zapowiedzią tego co Was czeka, ale jednak na płycie się nie znalazły. Zapraszamy do odsłuchu, a dzisiaj zapraszamy na wyjątkowy koncert w Rzeszowie.

Czemu wyjątkowy? Zespół zagra swoje stare kawałki, kawałki z płyty 4891, jak również kilka nowych. Wielkim zaskoczeniem będzie jednak suport – Piotr Mizerny Liszcz.

Lider 1984 zaprezentuje materiał, którego świat jeszcze nie słyszał! Także warto!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/707018002744816/
Data: 13 listopada 2014 (czwartek), godz. 20.00
Bilety: 15/20
Klub: Underground Pub, ul. Matejki 10 (wejście od ul. Kopernika 4)


Tagi: 1984, Underground
Dodano: 05-11-2014 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem