Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Zgłoszenia do Rockowej Nocy

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w VII edycji Rockowej Nocy mają czas do 24 września 2012. 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 24.09.2012 r. wysłać 2 utwory własnego autorstwa na nośniku CD wraz z kartą zgłoszenia (dostępna do ściągnięcia na http://triolka.pl/?page_id=305) do szkoły muzycznej TRIOLKA w Rzeszowie przy ulicy Starzyńskiego 17.

Konkurs przeznaczony jest dla zespołów wykonujących muzykę szeroko rozumiana jako rockowa, nie będących laureatami poprzednich edycji naszego festiwalu oraz nie posiadających kontraktów z wytwórniami fonograficznymi.

KARTA ZGŁOSZENIA i REGULAMIN dostępne na stronie Triolki

Koncert finałowy odbędzie się 29 września na Bulwarach. Oprócz 6 konkursowych zespołów wystąpią laureaci ubiegłorocznej edycji, zespoły KUKI PAU oraz AFTERLIFE, a także zespół PI R PROJECT, którego muzycy MAREK RADULI (gitara), WOJCIECH PILICHOWSKI (bass) oraz GRZEGORZ GRZYB (perkusja) dzień później poprowadzą warsztaty muzyczne dla wszystkich chętnych w szkole muzycznej TRIOLKA w Rzeszowie przy ulicy Starzyńskiego 17 w siedzibie Gimnazjum nr 11.

Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego ostrzejszego grania zespół TSA.


Tagi: rockowa noc, triolka, bulwary
Dodano: 11-09-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem