Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Rockaway z nowym materiałem na żywo

24 maja 2014 zespół Rockaway zagra koncert w pubie Mikrofon w Rzeszowie.

Długo nie widzieliśmy zespołu Rockaway na koncercie klubowym w Rzeszowie. Tym razem grupa wystąpi z nowym materiałem pochodzącym z płyty „Sygnał Ufo Wieża”, która będzie wydana jeszcze w tym roku.

Rockaway to przedstawiciele rzeszowskiej sceny niezależnej. Dyskografię grupy stanowi album „Rockaway” wydany w marcu 2009 roku przez wydawnictwo płytowe Fonografika przy współpracy niezależnego wydawnictwa Rockaway oraz drugi album p.t. „Nie Ma Emtiwi” wydany przez Big Bit Audio w 2011 roku. Podczas festiwalu w Jarocinie w 2008 roku zespół odebrał nagrodę publiczności oraz wyróżnienie od jury. Zespół muzyczny Rockaway ma za sobą ponad 200 koncertów w całej Polsce.

Pub Mikrofon, Rzeszów ul. Matejki 8A
sobota, 24 maja 2015, godz. 20:00
wstęp wolny

Poniżej przedsmak nadchodzącej płyty.


Tagi: Rockaway, Mikrofon, Sygnał Ufo Wieża
Dodano: 13-05-2014 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem