Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Quadrant w Starej Drukarni

Rzeszowski kwartet jazzowy Quadrant zagra 27 kwietnia w Starej Drukarni. Początek koncertu o godz. 20:00. Wstęp Wolny.

Quadrant powstał w październiku 2010 roku w Rzeszowie z inicjatywy czterech muzyków:

Marek Murias – fortepian, syntezatory
Paweł Palcowski – trąbka, flugelhorn
Jacek Augustyn Pacześniak – perkusja
Witold Solarski – kontrabas, gitara basowa

Od początku muzyką jaką chcieliśmy grać był instrumentalny jazz inspirowany takimi muzykami jak Miles Davis, John Coltrane i Krzysztof Komeda. Szybko opracowaliśmy własny repertuar koncertowy składający się z naszych aranżacji jazzowych coverów i własnych kompozycji. Po kilkunastu zagranych koncertach, w sierpniu 2011 roku zarejestrowaliśmy materiał, który wydaliśmy własnymi środkami.

Obecnie kończymy aranżować nasze akustyczne kompozycje, które chcemy nagrać na początku 2013 roku. Słychać w nich wpływ muzyki etnicznej: żydowskiej, słowiańskiej i hinduskiej.Tagi: Quadrant, Stara Drukarnia
Dodano: 23-04-2013 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem