Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

From Afar i Hermetic Evolution zagrają przed Chassis

15 listopada w rzeszowskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu wystąpi trójmiejska formacja Chassis. Chassis znany jest słuchaczom AntyRadia i Eski Rock, grupa dzieliła scenę z gwiazdami światowego formatu, m. in. Mastodon, Motorhead czy Iron Maiden, w czerwcu 2012 roku na Ursynaliach Chassis zagrał po Slayerze i bezpośrednio przed Limp Bizkit, a w sierpniu supportował amerykańską grupę Korn.
Impreza odbędzie się w ramach trasy koncertowej Social Distortion, razem z Chassis wystąpią dobrze zapowiadające się rzeszowskie kapele – From Afar i Hermetic Evolution. Obie grupy promują swoje wydawnictwa. From Afar wydał The Abyss Gazes into You, płyta została bardzo pozytywnie przyjęta i otrzymała dobre recenzje, m. in. w piśmie Metal Hammer. Jacob's Ladder, do którego został zrealizowany klip pojawił się na Interii, Onecie, stronach Magazynu Gitarzysta i wielu innych. Hermetic Evolution, zdobywca „Nalepy Publiczności” podczas tegorocznej Rockowej Nocy, promuje wydawnictwo Kajdany Istnienia, niewykluczone również, że zaskoczą słuchaczy numerami z przygotowywanej płyty H 2.0 : Deus Ex Machina.

Na koncercie do nabycia płyty zespołów.

Tagi: From Afar, Hermetic Evolution, Chassis
Dodano: 13-11-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem