Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

From Afar i Hermetic Evolution w Kalashnikov PUB

24 listopada fanów ciężkich alternatywnych brzmień zapraszamy na koncert w rzeszowskim Kalashnikov PUB, gdzie wystąpią From Afar i Hermetic Evolution. Obie grupy promują swoje wydawnictwa.

From Afar wydał The Abyss Gazes into You, płyta została bardzo pozytywnie przyjęta i otrzymała dobre recenzje, m. in. w piśmie Metal Hammer. Jacob's Ladder, do którego został zrealizowany klip pojawił się na Interii, Onecie, stronach Magazynu Gitarzysta i wielu innych.

Hermetic Evolution, zdobywca „Nalepy Publiczności” podczas tegorocznej Rockowej Nocy, promuje wydawnictwo Kajdany Istnienia, niewykluczone również, że zaskoczą słuchaczy numerami z przygotowywanej płyty H 2.0 : Deus Ex Machina.

Tagi:
Dodano: 23-11-2012 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
autor: iks data: 23/11/2012
co to? trasa po rzeszowie? te lokale na koncerty raczej sie nie nadaja:D
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem