Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Finał Triolkowych Konfrontacji

Finał drugiej edycji Triolkowych Konfrontacji organizowanych przez Szkołę Muzyczną TRIOLKA odbędzie się już w najbliższy piątek tj. 17 kwietnia 2015 w Klubie Vinyl (Rzeszów, ul. Piłsudskiego 31). Startujemy o godzinie 18:30, wstęp płatny 7zł.

Zespoły: Blant(Łańcut), Biegun Zachodni (Rzeszów), Barking Irons (Rzeszów), Ghotrid (Łańcut/Rzeszów).

W finale rozdane zostaną 2 nagrody: Jury oraz Publiczności. W sumie nagrody przekraczają wartość 1300zł, przewidziane są również atrakcyjne nagrody dodatkowe. ZAPRASZAMY!!!


Tagi: triolkowe konfrontacje, Vinyl
Dodano: 14-04-2015 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem