Rzeszowska Scena Muzyczna
Rozrywka
PARTNERZY
KONTAKT
Siedziba resinet.pl
tel.: 017 85 06 396
fax: 017 85 06 397
Współpraca z serwisem:
tel.: 017 85 06 396
rozrywka(at)resinet.pl
Rzeszowska Scena Muzyczna:
tel.: 607 872 220
rsm(at)resinet.pl
AKTUALNOŚCI

Eskaubei i Funky Flow w Radiu Rzeszów

22 marca (piątek) o godz 19 w Studiu Koncertowym Radia Rzeszów wystąpi projekt Eskaubei & the Funky Flow.

Eskaubei & the Funky Flow – to  projekt wykonawców reprezentujących dwa różne nurty muzyczne a w połączeniu dający efekt, który można nazwać instrumentalnym hip-hopem z elementami funky i fusion.

Eskaubei, obecny na scenie od 15 lat, pionier hip-hopu na Podkarpaciu i jedna z aktywniejszych postaci rodzimego undergroundu. Po wielu nieoficjalnych wydawnictwach i gościnnych występach przygotowuje się do oficjalnego debiutu fonograficznego oraz epki z producentem Pietzem, która wyjedzie jako pierwszy hip-hopowy vinyl rodem z Rzeszowa.

Współpracuje z zespołem Funky Flow, co jest kontynuacją grania hip-hopu z pełnym instrumentarium, które zapoczątkował kilka lat temu Eskaubei Band. Przez kilka lat Eskaubei współpracował z takimi muzykami jak: Piotr Walicki, Rafał Inglot (Pectus), Kamil Siciak (Rzeszów Klezmer Band), Kuba Szturm, Łukasz Drwal czy Erwin Żebro.

Funky Flow to grupa stworzona przez muzyków, którzy doświadczenie zdobywali w wielu różnych składach. Muzyka którą prezentują to fusion, oparty głównie na muzyce jazzrockowej i funky. Mają na swoim koncie, oprócz wielu koncertów klubowych, udział w festiwalach, m.in: Jazz Rock Meeting w Opolu, Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze, ArtFest w Tarnowie i Międzynarodowym Fusion Festiwalu w Rzeszowie.
 
 

Tagi: Eskaubei i Funky Flow, Radio Rzeszów
Dodano: 21-03-2013 Dodaj komentarz »
« Poprzedni artykuł   |  Powrót  |   Następny artykuł »
KOMENTARZE
Twój podpis:
Treść:
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem